passwd - en to cs translation catalogue (55 entries)

en: %s: libuser initialization error:
cs: %s: chyba inicializace knihovny libuser:

en: Warning: unlocked password would be empty.
cs: Pozor: odemčené heslo by bylo prázdné.

en: Corrupted passwd entry.
cs: Poškozený záznam v souboru passwd.

en: Empty password.
cs: Prázdné heslo.

en: Password locked.
cs: Zamčené heslo.

en: Password set, MD5 crypt.
cs: Heslo nastaveno, šifrování MD5.

en: Password set, blowfish crypt.
cs: Heslo nastaveno, šifrování blowfish.

en: Password set, SHA256 crypt.
cs: Heslo nastaveno, šifrování SHA256.

en: Password set, SHA512 crypt.
cs: Heslo nastaveno, šifrování SHA512.

en: Password set, unknown crypt variant.
cs: Heslo nastaveno, neznámé šifrování.

en: Alternate authentication scheme in use.
cs: Použito jiné autentizační schéma.

en: Password set, DES crypt.
cs: Heslo nastaveno, šifrování DES.

en: No password set.
cs: Heslo není nastaveno.

en: Unknown user.
cs: Neznámý uživatel.

en: %s: user account has no support for password aging.
cs: %s: uživatelský účet nemá podporu pro stárnutí hesla.

en: keep non-expired authentication tokens
cs: ponechat autentizační tokeny, které nevypršely

en: delete the password for the named account (root only)
cs: zrušit heslo zadaného účtu (pouze root)

en: lock the password for the named account (root only)
cs: uzamknout heslo zadaného účtu (pouze root)

en: unlock the password for the named account (root only)
cs: odemknout heslo zadaného účtu (pouze root)

en: expire the password for the named account (root only)
cs: vypršet platnost hesla zadaného účtu (pouze root)

en: force operation
cs: vynutit operaci

en: maximum password lifetime (root only)
cs: maximální doba platnosti hesla (pouze root)

en: minimum password lifetime (root only)
cs: minimální doba platnosti hesla (pouze root)

en: number of days warning users receives before password expiration (root only)
cs: počet dní zobrazení varování před vypršením platnosti hesla (pouze root)

en: number of days after password expiration when an account becomes disabled (root only)
cs: počet dní po vypršení hesla, kdy bude účet zablokován (pouze root)

en: report password status on the named account (root only)
cs: zobrazit stav hesla daného účtu (pouze root)

en: read new tokens from stdin (root only)
cs: číst nové tokeny ze stdin (pouze root)

en: [OPTION...] <accountName>
cs: [VOLBA...] <název-účtu>

en: %s: bad argument %s: %s
cs: %s: špatný parametr %s: %s

en: %s: Only one of -l, -u, -d, -S may be specified.
cs: %s: Pouze jeden z parametrů -l, -u, -d, -S smí být použit.

en: %s: Cannot mix one of -l, -u, -d, -S and one of -i, -n, -w, -x.
cs: %s: Nelze použít současně -l, -u, -d, -S s parametry -i, -n, -w, -x.

en: Only root can do that.
cs: Tuto operaci smí provést pouze root.

en: %s: Only root can specify a user name.
cs: %s: Pouze root smí zadat uživatelské jméno.

en: %s: The user name supplied is too long.
cs: %s: Zadané uživatelské jméno je příliš dlouhé.

en: %s: Only one user name may be specified.
cs: %s: Lze zadat pouze jedno uživatelské jméno.

en: %s: This option requires a user name.
cs: %s: Tato volba vyžaduje uživatelské jméno.

en: %s: Can not identify you!
cs: %s: Není možno vás identifikovat!

en: %s: Unknown user name '%s'.
cs: %s: Neznámý uživatel '%s'.

en: %s: SELinux denying access due to security policy.
cs: %s: SELinux na základě bezpečnostní politiky zakázal přístup.

en: Locking password for user %s.
cs: Uzamčení hesla uživatele %s.

en: Success
cs: Úspěch

en: Error (password not set?)
cs: Chyba (heslo není nastaveno?)

en: Unlocking password for user %s.
cs: Odemčení hesla uživatele %s.

en: Unsafe operation (use -f to force)
cs: Nebezpečná operace (vynutitelná pomocí -f)

en: Expiring password for user %s.
cs: Vypršení platnosti hesla uživatele %s.

en: Error
cs: Chyba

en: Removing password for user %s.
cs: Zrušení hesla uživatele %s.

en: Adjusting aging data for user %s.
cs: Nastavení dat stárnutí hesla uživatele %s.

en: Changing password for user %s.
cs: Změna hesla uživatele %s.

en: %s: error reading from stdin: %s
cs: %s: chyba čtení ze stdin: %s

en: %s: unable to start pam: %s
cs: %s: nelze nastartovat pam: %s

en: %s: unable to set tty for pam: %s
cs: %s: nelze nastavit tty pro pam: %s

en: %s: unable to set failure delay: %s
cs: %s: nelze nastavit dobu čekání při chybě: %s

en: %s: expired authentication tokens updated successfully.
cs: %s: autentizační tokeny, které vypršely, byly úspěšně změněny.

en: %s: all authentication tokens updated successfully.
cs: %s: všechny autentizační tokeny byly úspěšně změněny.
