passwd - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Empty password.
eu: Pasahitz hutsa.

en: Password locked.
eu: Pasahitza blokeatuta.

en: Unknown user.
eu: Erabiltzaile ezezaguna.

en: lock the password for the named account (root only)
eu: blokeatu izendatutako kontuaren pasahitza (root soilik)

en: unlock the password for the named account (root only)
eu: desblokeatu izendatutako kontuaren pasahitza (root soilik)

en: force operation
eu: behartu eragiketa

en: [OPTION...] <accountName>
eu: [AUKERA...] <kontuIzena>

en: %s: bad argument %s: %s
eu: %s: argumentu okerra %s: %s

en: %s: Unknown user name '%s'.
eu: %s: Erabiltzaile-izen ezezaguna '%s'.

en: Locking password for user %s.
eu: %s erabiltzailearen pasahitza blokeatzen.

en: Success
eu: Arrakasta

en: Error (password not set?)
eu: Errorea (pasahitza ezarri gabe?)

en: Unlocking password for user %s.
eu: %s erabiltzailearen pasahitza desblokeatzen.

en: Unsafe operation (use -f to force)
eu: Eragiketa ez segurua (erabili -f behartzeko)

en: Error
eu: Errorea

en: Removing password for user %s.
eu: %s erabiltzailearen pasahitza ezabatzen.

en: Changing password for user %s.
eu: %s erabiltzailearen pasahitza aldatzen.

en: %s: unable to start pam: %s
eu: %s: ezin da pam hasi: %s

en: %s: unable to set tty for pam: %s
eu: %s: ezin da tty ezarri pam-entzat: %s
