passwd - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: %s: libuser initialization error:
fa: %s: خطای راه‌اندازی اولیه libuser:

en: Warning: unlocked password would be empty.
fa: هشدار: گذرواژه قفل نشده خالی خواهد شد.

en: Corrupted passwd entry.
fa: مدخل گذرواژه خراب شده است.

en: Empty password.
fa: گذرواژه خالی است.

en: Password locked.
fa: گذرواژه قفل شده است

en: Password set, MD5 crypt.
fa: تنظیم گذرواژه, رمزنگاری MD5.

en: Password set, blowfish crypt.
fa: تنظیم گذرواژه, رمزنگاری blowfish.

en: Password set, SHA256 crypt.
fa: تنظیم گذرواژه, رمزنگاری SHA256.

en: Password set, SHA512 crypt.
fa: تنظیم گذرواژه, رمزنگاری SHA512.

en: Password set, unknown crypt variant.
fa: تنظیم گذرواژه,  نوع ناشناخته رمزنگاری

en: Password set, DES crypt.
fa: تنظیم گذرواژه, رمزنگاری DES.

en: No password set.
fa: گذرواژه‌ای تنظیم ندشه.

en: Unknown user.
fa: کاربر ناشناخته.

en: delete the password for the named account (root only)
fa: حذف گذرواژه حساب نام برده شده (فقط کاربر ریشه)

en: force operation
fa: عمل اجباری

en: maximum password lifetime (root only)
fa: حداکثر طول عمر گذرواژه (فقط کاربر ریشه)

en: minimum password lifetime (root only)
fa: حداقل طول عمر گذرواژه (فقط کاربر ریشه)

en: number of days warning users receives before password expiration (root only)
fa: تعداد روزهایی که کاربران پیش از انقضای گذرواژه هشدار دریاف کنند (فقط کاربر ریشه)

en: number of days after password expiration when an account becomes disabled (root only)
fa: تعداد روزهای پس از انقضای گذرواژه هنگامی که یک حساب غیر فعال می‌شود (فقط کاربر ریشه)

en: report password status on the named account (root only)
fa: گزارش وضعیت گذرواژه حساب نام‌برده شده (فقط کاربر ریشه)

en: Only root can do that.
fa: فقط کاربر ریشه می‌تواند این کار را انجام دهد.
