passwd - en to hr translation catalogue (48 entries)

en: %s: libuser initialization error:
hr: %s: Libuser pogreška inicijalizacije:

en: Warning: unlocked password would be empty.
hr: Upozorenje: neotključana lozinka bit će prazna.

en: Corrupted passwd entry.
hr: Oštećen unos lozinke.

en: Empty password.
hr: Prazna lozinka.

en: Password locked.
hr: Lozinka je zaključana.

en: Password set, MD5 crypt.
hr: Lozinka je postavljena, šifriranje MD5.

en: Password set, blowfish crypt.
hr: Lozinka je postavljena, šifriranje Blowfish.

en: Password set, unknown crypt variant.
hr: Lozinka je postavljena, vrsta šifriranje nije poznata.

en: Alternate authentication scheme in use.
hr: U upotrebi je alternativna shema provjere autentičnosti.

en: Password set, DES crypt.
hr: Lozinka je postavljena, šifriranje DES.

en: No password set.
hr: Lozinka nije zadana.

en: Unknown user.
hr: Nepoznat korisnik.

en: %s: user account has no support for password aging.
hr: %s: Korisnički nalog nema podršku zastare važenja lozinke.

en: keep non-expired authentication tokens
hr: Zadržavanje tokena provjere autentičnosti koji nisu istekli

en: delete the password for the named account (root only)
hr: Brisanje lozinke imenovanog naloga (samo korijenski korisnik)

en: force operation
hr: Prisiljavanje operacije

en: maximum password lifetime (root only)
hr: Najdulje moguće razdoblje trajnosti lozinke (samo korijenski korisnik)

en: minimum password lifetime (root only)
hr: Najkraće moguće razdoblje trajnosti lozinke (samo korijenski korisnik)

en: number of days warning users receives before password expiration (root only)
hr: Broj dana tijekom kojih će korisnici dobivati upozorenje o zastari lozinke (samo korijenski korisnik)

en: number of days after password expiration when an account becomes disabled (root only)
hr: Broj dana od nastupanja zastare lozinke nakon čega će nalog postati onemogućen (samo korijenski korisnik)

en: report password status on the named account (root only)
hr: Prijavljivanje stanja lozinke imenovanog naloga (samo korijenski korisnik)

en: read new tokens from stdin (root only)
hr: Čitanje novih tokena iz datoteke stdin (samo korijenski korisnik)

en: [OPTION...] <accountName>
hr: [OPCIJA...] <NazivNaloga>

en: %s: bad argument %s: %s
hr: %s: Loš argument %s: %s

en: %s: Only one of -l, -u, -d, -S may be specified.
hr: %s: Moguće je odrediti samo jedan od argumenata -l, -u, -d, -S.

en: %s: Cannot mix one of -l, -u, -d, -S and one of -i, -n, -w, -x.
hr: %s: Nije moguće kombinirati jedan od argumenata -l, -u, -d, -S, s nekim od argumenata -i, -n, -w, -x.

en: Only root can do that.
hr: Samo korijenski korisnik može to učiniti.

en: %s: Only root can specify a user name.
hr: %s: Samo korijenski korisnik može odrediti korisničko ime.

en: %s: The user name supplied is too long.
hr: %s: Uneseno korisničko ime suviše je dugo.

en: %s: Only one user name may be specified.
hr: %s: Može se odrediti samo jedno korisničko ime.

en: %s: This option requires a user name.
hr: %s: Ova opcija zahtijeva korisničko ime.

en: %s: Can not identify you!
hr: %s: Nije vas moguće prepoznati!

en: %s: Unknown user name '%s'.
hr: %s: Nepoznato korisničko ime '%s'.

en: Locking password for user %s.
hr: Zaključavanje lozinke korisnika %s.

en: Success
hr: Uspjeh

en: Error (password not set?)
hr: Pogreška (Lozinka nije zadana?)

en: Unlocking password for user %s.
hr: Otključavanje lozinke korisnika %s.

en: Unsafe operation (use -f to force)
hr: Nesigurna operacija (za prisiljavanje upotrijebite argument -f)

en: Error
hr: Pogreška

en: Removing password for user %s.
hr: Uklanjanje lozinke korisnika %s.

en: Adjusting aging data for user %s.
hr: Prilagođavanje podataka o zastari korisnika %s.

en: Changing password for user %s.
hr: Izmjena lozinke korisnika %s.

en: %s: error reading from stdin: %s
hr: %s: Pogreška pri čitanju iz stdin: %s

en: %s: unable to start pam: %s
hr: %s: Nije moguće pokrenuti uslugu pam: %s

en: %s: unable to set tty for pam: %s
hr: %s: Nije moguće zadati tty za uslugu pam: %s

en: %s: unable to set failure delay: %s
hr: %s: Zadavanje zadrške otkazivanje nije moguće: %s

en: %s: expired authentication tokens updated successfully.
hr: %s: Zastarjeli tokeni za provjeravanje autentičnosti uspješno su ažurirani.

en: %s: all authentication tokens updated successfully.
hr: %s: Svi tokeni za provjeravanje autentičnosti uspješno su ažurirani.
