passwd - en to ka translation catalogue (42 entries)

en: %s: libuser initialization error:
ka: %s: შეცდომა libuser-ის ინიციალიზაციისას:

en: Warning: unlocked password would be empty.
ka: ყურადღება: განბლოკილი პაროლი ცარიელი იქნება.

en: Corrupted passwd entry.
ka: დაზიანებული passwd ჩანაწერი.

en: Empty password.
ka: პაროლი ცარიელია.

en: Password locked.
ka: პაროლი დაბლოკილია.

en: Password set, MD5 crypt.
ka: დაყენებულია MD5-ით დაშიფრული პაროლი.

en: Password set, blowfish crypt.
ka: დაყენებულია blowfish-ით დაშიფრული პაროლი.

en: Password set, SHA256 crypt.
ka: დაყენებულია SHA256-ით დაშიფრული პაროლი.

en: Password set, SHA512 crypt.
ka: დაყენებულია SHA512-ით დაშიფრული პაროლი.

en: Password set, unknown crypt variant.
ka: დაყენებულია უცნობი ალგორითმით დაშიფრული პაროლი.

en: Alternate authentication scheme in use.
ka: გამოიყენება ავთენტიკაციის ალტერნატიული სქემა.

en: Password set, DES crypt.
ka: დაყენებულია DES-ით დაშიფრული პაროლი.

en: No password set.
ka: პაროლი არაა დაყენებული.

en: Unknown user.
ka: უცნობი მომხმარებელი.

en: %s: user account has no support for password aging.
ka: %s: მომხმარებლის ანგარიშს არ აქვს პაროლის დაძველების მხარდაჭერა.

en: force operation
ka: ოპერაციის ძალდატანება

en: maximum password lifetime (root only)
ka: პაროლის მაქსიმალური ხანგრძლივობა (მხოლოდ root)

en: minimum password lifetime (root only)
ka: პაროლის მინიმალური ხანგრძლივობა (მხოლოდ root)

en: [OPTION...] <accountName>
ka: [პარამეტრი...] <ანგარიშის სახელი>

en: %s: bad argument %s: %s
ka: %s: ცუდი არგუმენტი %s: %s

en: %s: Only one of -l, -u, -d, -S may be specified.
ka: %s: პარამეტრებიდან -l, -u, -d, -S შესაძლებელია მხოლოდ ერთის მითითება.

en: %s: Cannot mix one of -l, -u, -d, -S and one of -i, -n, -w, -x.
ka: %s: შეუძლებელია ერთი -l, -u, -d, -S და ერთი of -i, -n, -w, -x პარამეტრის შერევა.

en: Only root can do that.
ka: მხოლოდ root-ს შეუძლია ამის გაკეთება.

en: %s: Only root can specify a user name.
ka: %s: მხოლოდ root-ს შეუძლია მომხმარებლის სახელის მითითება.

en: %s: The user name supplied is too long.
ka: %s: მითითებული მომხმარებლის სახელი ძალიან გრძელია.

en: %s: Only one user name may be specified.
ka: %s: შესაძლებელია მხოლოდ ერთი მომხმარებლის მითითება.

en: %s: This option requires a user name.
ka: %s: ეს პარამეტრი მოითხოვს მომხმარებლის სახელს.

en: %s: Can not identify you!
ka: %s: თქვენი იდენტურობა ვერ დადგინდა!

en: %s: Unknown user name '%s'.
ka: %s: მომხმარებლის სახელი '%s' უცნობია.

en: %s: SELinux denying access due to security policy.
ka: %s: უსაფრთხოების პოლიტიკიდან გამომდინარე SELinux კრძალავს წვდომას.

en: Locking password for user %s.
ka: პაროლის დაბლოკვა მომხმარებლისთვის %s.

en: Success
ka: წარმატებით დასრულდა

en: Error (password not set?)
ka: შეცდომა (პაროლი არ არის დანიშნული?)

en: Unlocking password for user %s.
ka: პაროლის განბლოკვა მომხმარებლისთვის %s.

en: Unsafe operation (use -f to force)
ka: საშიში ოპერაცია (დასაძალებლად გამოიყენეთ -f)

en: Error
ka: შეცდომა

en: Removing password for user %s.
ka: %s მომხმარებლისთვის პაროლის მოხსნა.

en: Adjusting aging data for user %s.
ka: %s მომხმარებლის ვადების განსაზღვრა.

en: Changing password for user %s.
ka: %s მომხმარებლის პაროლის შეცვლა.

en: %s: error reading from stdin: %s
ka: %s: შეცდომა stdin-დან წაკითხვისას: %s

en: %s: unable to start pam: %s
ka: %s: pam-ის გაშვება ვერ მოხერხდა: %s

en: %s: unable to set tty for pam: %s
ka: %s: pam-თვის tty-ის დანიშვნა ვერ მოხერხდა: %s
