passwd - en to nl translation catalogue (55 entries)

en: %s: libuser initialization error:
nl: %s: libuser initialisatie fout:

en: Warning: unlocked password would be empty.
nl: Waarschuwing: ontgrendeld wachtwoord zou leeg zijn.

en: Corrupted passwd entry.
nl: Wachtwoord ingang met fouten.

en: Empty password.
nl: Leeg wachtwoord.

en: Password locked.
nl: Wachtwoord vergrendeld.

en: Password set, MD5 crypt.
nl: Wachtwoord ingesteld, MD5 versleuteling.

en: Password set, blowfish crypt.
nl: Wachtwoord ingesteld, blowfish versleuteling.

en: Password set, SHA256 crypt.
nl: Wachtwoord ingesteld, SHA256 versleuteling.

en: Password set, SHA512 crypt.
nl: Wachtwoord ingesteld, SHA512 versleuteling.

en: Password set, unknown crypt variant.
nl: Wachtwoord ingesteld, onbekende versleuteling.

en: Alternate authentication scheme in use.
nl: Alternatief authenticatie schema in gebruik.

en: Password set, DES crypt.
nl: Wachtwoord ingesteld, DES versleuteling.

en: No password set.
nl: Geen wachtwoord ingesteld.

en: Unknown user.
nl: Onbekende gebruiker.

en: %s: user account has no support for password aging.
nl: %s: gebruikers account heeft geen ondersteuning voor wachtwoord veroudering.

en: keep non-expired authentication tokens
nl: niet-verlopen authenticatie token behouden

en: delete the password for the named account (root only)
nl: het wachtwoord voor het opgegeven account wissen (alleen root)

en: lock the password for the named account (root only)
nl: vergrendel het wachtwoord voor het genoemde account (alleen root)

en: unlock the password for the named account (root only)
nl: ontgrendel het wachtwoord voor het genoemde account (alleen root)

en: expire the password for the named account (root only)
nl: laat het wachtwoord voor het genoemde account verlopen (alleen root)

en: force operation
nl: actie forceren

en: maximum password lifetime (root only)
nl: maximum wachtwoord levensduur (alleen root)

en: minimum password lifetime (root only)
nl: minimum wachtwoord levensduur (alleen root)

en: number of days warning users receives before password expiration (root only)
nl: aantal dagen waarschuwing die gebruikers ontvangen voordat het wachtwoord verloopt (alleen root)

en: number of days after password expiration when an account becomes disabled (root only)
nl: aantal dagen na het verlopen van het wachtwoord voordat een account wordt uitgeschakeld (alleen root)

en: report password status on the named account (root only)
nl: wachtwoord status van het opgegeven account rapporteren (alleen root)

en: read new tokens from stdin (root only)
nl: nieuwe tokens van stdin lezen (alleen root)

en: [OPTION...] <accountName>
nl: [OPTIE...] <account naam>

en: %s: bad argument %s: %s
nl: %s: verkeerd argument %s: %s

en: %s: Only one of -l, -u, -d, -S may be specified.
nl: %s: Slechts één van de opties -l, -u, -d, -S mag worden opgegeven.

en: %s: Cannot mix one of -l, -u, -d, -S and one of -i, -n, -w, -x.
nl: %s: Kan niet een van de -l, -u, -d, -S opties en een van de -i, -n, -w, -x opties door elkaar heen gebruiken.

en: Only root can do that.
nl: Alleen root kan dat doen.

en: %s: Only root can specify a user name.
nl: %s: Alleen root kan een gebruikersnaam opgeven.

en: %s: The user name supplied is too long.
nl: %s: De opgegeven gebruikersnaam is te lang.

en: %s: Only one user name may be specified.
nl: %s: Slechts één gebruikersnaam mag worden opgegeven.

en: %s: This option requires a user name.
nl: %s: Deze optie vereist een gebruikersnaam.

en: %s: Can not identify you!
nl: %s: Kan jou niet identificeren!

en: %s: Unknown user name '%s'.
nl: %s: Onbekende gebruikersnaam '%s'.

en: %s: SELinux denying access due to security policy.
nl: %s: SELinux staat om veiligheidsredenen geen toegang toe .

en: Locking password for user %s.
nl: Wachtwoord voor gebruiker %s vergrendelen.

en: Success
nl: Succes

en: Error (password not set?)
nl: Fout (wachtwoord niet ingesteld?)

en: Unlocking password for user %s.
nl: Wachtwoord voor gebruiker %s ontgrendelen.

en: Unsafe operation (use -f to force)
nl: Onveilige actie (gebruik -f om te forceren)

en: Expiring password for user %s.
nl: Wachtwoord voor gebruiker %s wordt verlopen verklaard.

en: Error
nl: Fout

en: Removing password for user %s.
nl: Wachtwoord voor gebruiker %s verwijderen.

en: Adjusting aging data for user %s.
nl: Veroudering gegevens voor gebruiker %s aanpassen.

en: Changing password for user %s.
nl: Wachtwoord voor gebruiker %s veranderen.

en: %s: error reading from stdin: %s
nl: %s: fout bij het lezen van stdin: %s

en: %s: unable to start pam: %s
nl: %s: niet in staat om pam te starten: %s

en: %s: unable to set tty for pam: %s
nl: %s: niet in staat om tty voor pam in te stellen: %s

en: %s: unable to set failure delay: %s
nl: %s: niet in staat om faal vertraging in te stellen: %s

en: %s: expired authentication tokens updated successfully.
nl: %s: verlopen authenticatie tokens zijn succesvol bijgewerkt.

en: %s: all authentication tokens updated successfully.
nl: %s: alle authenticatie tokens zijn succesvol bijgewerkt.
