passwd - en to or translation catalogue (50 entries)

en: %s: libuser initialization error:
or: %s: libuser ପ୍ରାରମ୍ଭିକରଣ ତୃଟି:

en: Warning: unlocked password would be empty.
or: ଚେତାବନୀ: ତାଲା ଦିଆଯାଇ ନ ଥିବା ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତଟି ଖାଲି ହୋଇଯିବ।

en: Corrupted passwd entry.
or: ତୃଟିଯୁକ୍ତ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ପ୍ରବିଷ୍ଟି

en: Empty password.
or: ଖାଲି ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ।

en: Password locked.
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ତାଲା ଦେଇ ରଖାଯାଇଛି।

en: Password set, MD5 crypt.
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ, MD5 ଗୋପନୀୟତା

en: Password set, blowfish crypt.
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ, blowfish ଗୋପନୀୟତା

en: Password set, SHA256 crypt.
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ସେଟ, SHA256 ଗୋପନୀୟତା।

en: Password set, SHA512 crypt.
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ସେଟ, SHA512 ଗୋପନୀୟତା।

en: Password set, unknown crypt variant.
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ, ଅଜଣା ଗୋପନୀୟତା ଚଳ

en: Alternate authentication scheme in use.
or: ବ୍ଯବହୃତ ପର୍ଯ୍ଯାୟକ୍ରମିକ ବୈଧିକରଣ ବିବରଣିକା।

en: Password set, DES crypt.
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ, DES ଗୋପନୀୟତା

en: No password set.
or: କୌଣସି ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ବିନ୍ଯାସ କରାଯାଇ ନାହିଁ।

en: Unknown user.
or: ଅଜଣା ଚାଳକ।

en: %s: user account has no support for password aging.
or: %s: ଚାଳକ ହିସାବ ଖାତାରେ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ବର୍ଦ୍ଧନ ପାଇଁ କୌଣସି ସମର୍ଥନ ନାହିଁ।

en: keep non-expired authentication tokens
or: ଅକାମି ହୋଇ ନ ଥିବା ବୈଧିକରଣ ଟୋକେନ ମାନଙ୍କୁ ରଖନ୍ତୁ

en: delete the password for the named account (root only)
or: ନାମିତ ଖାତା ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ (କେବଳ ରୁଟ)

en: force operation
or: ବଳପୂର୍ବକ କାର୍ଯ୍ଯ

en: maximum password lifetime (root only)
or: ସର୍ବାଧିକ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଆୟୁକାଳ (କେବଳ ରୁଟ)

en: minimum password lifetime (root only)
or: ସର୍ବନିମ୍ନ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଆୟୁକାଳ (କେବଳ ରୁଟ)

en: number of days warning users receives before password expiration (root only)
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଅକାମି ହେବା ପୂର୍ବରୁ କେତେ ଦିନ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ଚାଳକ ଚେତାବନୀ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବ (କେବଳ ରୁଟ)

en: number of days after password expiration when an account becomes disabled (root only)
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଅକାମି ହେବା ପରେ କେତେ ଦିନ ପରେ ଖାତାଟି ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଯିବ (କେବଳ ରୁଟ)

en: report password status on the named account (root only)
or: ନାମିତ ଖାତାରେ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତର ସ୍ଥିତକୁ ଦାଖଲ ଜଣାନ୍ତୁ (କେବଳ ରୁଟ)

en: read new tokens from stdin (root only)
or: stdin ରୁ ନୂତନ ଟୋକେନ ମାନଙ୍କୁ ପଢନ୍ତୁ (କେବଳ ରୁଟ)

en: [OPTION...] <accountName>
or: [ବିକଳ୍ପ...] <accountName>

en: %s: bad argument %s: %s
or: %s: ଖରାପ ସ୍ବତନ୍ତ୍ରଚର %s: %s

en: %s: Only one of -l, -u, -d, -S may be specified.
or: %s: -l, -u, -d, -S ମଧ୍ଯରୁ କେବଳ ଗୋଟିଏ ବିକଳ୍ପକୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରିହେବ।

en: %s: Cannot mix one of -l, -u, -d, -S and one of -i, -n, -w, -x.
or: %s: -l, -u, -d, -S ମଧ୍ଯରୁ ଗୋଟିଏ ଏବଂ  -i, -n, -w, -x ମଧ୍ଯରୁ ଗୋଟିଏକୁ ମିଶାଇ ହେବ ନାହିଁ।

en: Only root can do that.
or: କେବଳ ରୁଟ ତାହା କରିପାରିବ।

en: %s: Only root can specify a user name.
or: %s: କେବଳ ରୁଟ ଗୋଟିଏ ଚାଳକ ନାମ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରିପାରିବ।

en: %s: The user name supplied is too long.
or: %s: ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଥିବା ଚାଳକ ନାମଟି ଖୁବ ବଡ ଅଟେ।

en: %s: Only one user name may be specified.
or: %s: କେବଳ ଗୋଟିଏ ଚାଳକ ନାମ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯିବା ଉଚିତ।

en: %s: This option requires a user name.
or: %s: ଏହି ବିକଳ୍ପ ଗୋଟିଏ ଚାଳକ ନାମ ଆବଶ୍ଯକ କରିଥାଏ।

en: %s: Can not identify you!
or: %s: ଆପଣଙ୍କୁ ଚିହ୍ନି ପାରିବ ନାହିଁ!

en: %s: Unknown user name '%s'.
or: %s: ଅଜଣା ଚାଳକ ନାମ '%s'।

en: Locking password for user %s.
or: %s ଚାଳକ ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ତାଲା ଦେଇ ରଖୁଛି।

en: Success
or: ସଫଳତା

en: Error (password not set?)
or: ତୃଟି (ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ବିନ୍ଯାସ କରାଯାଇ ନାହିଁ?)

en: Unlocking password for user %s.
or: %s ଚାଳକ ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତର ତାଲା ଖୋଲୁଅଛି।

en: Unsafe operation (use -f to force)
or: ଅସୁରକ୍ଷିତ କାର୍ଯ୍ଯ (ବାଧ୍ଯ କରିବା ପାଇଁ -f ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ)

en: Error
or: ତୃଟି

en: Removing password for user %s.
or: %s ଚାଳକ ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ଅପସାରଣ କରୁଅଛି।

en: Adjusting aging data for user %s.
or: %s ଚାଳକ ପାଇଁ ବର୍ଦ୍ଧିତ ତଥ୍ଯକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରୁଅଛି।

en: Changing password for user %s.
or: %s ଚାଳକ ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ବଦଳାଉଛି।

en: %s: error reading from stdin: %s
or: %s: stdin ରୁ ପଢିବା ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: %s: unable to start pam: %s
or: %s: pam କୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: %s: unable to set tty for pam: %s
or: %s: pam ପାଇଁ tty ବିନ୍ଯାସ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: %s: unable to set failure delay: %s
or: %s: ବିଫଳ ବିଳମ୍ବତା ବିନ୍ଯାସ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: %s: expired authentication tokens updated successfully.
or: %s: ଅକାମ ହୋଇଯାଇଥିବା ବୈଧିକୃତ ଟୋକେନ ମାନଙ୍କୁ ସଫଳତାର ସହିତ ଅଦ୍ଯତିତ କରାଯାଇଛି।

en: %s: all authentication tokens updated successfully.
or: %s: ସମସ୍ତ ବୈଧିକୃତ ଟୋକେନ ମାନଙ୍କୁ ସଫଳତାର ସହିତ ଅଦ୍ଯତିତ କରାଯାଇଛି।
