passwd - en to pl translation catalogue (55 entries)

en: %s: libuser initialization error:
pl: %s: błąd inicjowania biblioteki libuser:

en: Warning: unlocked password would be empty.
pl: Ostrzeżenie: niezablokowane hasło może być puste.

en: Corrupted passwd entry.
pl: Uszkodzony wpis passwd.

en: Empty password.
pl: Puste hasło.

en: Password locked.
pl: Hasło jest zablokowane.

en: Password set, MD5 crypt.
pl: Hasło zostało ustawione, szyfrowane MD5.

en: Password set, blowfish crypt.
pl: Hasło zostało ustawione, szyfrowane blowfish.

en: Password set, SHA256 crypt.
pl: Hasło zostało ustawione, szyfrowane SHA256.

en: Password set, SHA512 crypt.
pl: Hasło zostało ustawione, szyfrowane SHA512.

en: Password set, unknown crypt variant.
pl: Hasło zostało ustawione, nieznany wariant szyfrowania.

en: Alternate authentication scheme in use.
pl: Używany jest alternatywny schemat uwierzytelniania.

en: Password set, DES crypt.
pl: Hasło zostało ustawione, szyfrowane DES.

en: No password set.
pl: Nie ustawiono hasła.

en: Unknown user.
pl: Nieznany użytkownik.

en: %s: user account has no support for password aging.
pl: %s: konto użytkownika nie obsługuje wygasania hasła.

en: keep non-expired authentication tokens
pl: zatrzymuje niewygasłe tokeny uwierzytelniania

en: delete the password for the named account (root only)
pl: usuwa hasło dla danego konta (tylko root)

en: lock the password for the named account (root only)
pl: zablokowuje hasło danego konta (tylko root)

en: unlock the password for the named account (root only)
pl: odblokowuje hasło danego konta (tylko root)

en: expire the password for the named account (root only)
pl: wygasza hasło dla danego konta (tylko root)

en: force operation
pl: wymusza działanie

en: maximum password lifetime (root only)
pl: maksymalny czas ważności hasła (tylko root)

en: minimum password lifetime (root only)
pl: minimalny czas ważności hasła (tylko root)

en: number of days warning users receives before password expiration (root only)
pl: liczba dni ostrzegania użytkownika przed wygaśnięciem hasła (tylko root)

en: number of days after password expiration when an account becomes disabled (root only)
pl: liczba dni po wygaśnięciu hasła, kiedy konto zostanie wyłączone (tylko root)

en: report password status on the named account (root only)
pl: zgłasza stan hasła dla danego konta (tylko root)

en: read new tokens from stdin (root only)
pl: odczytuje nowe tokeny ze standardowego wejścia (tylko root)

en: [OPTION...] <accountName>
pl: [OPCJA...] <nazwaKonta>

en: %s: bad argument %s: %s
pl: %s: błędny parametr %s: %s

en: %s: Only one of -l, -u, -d, -S may be specified.
pl: %s: może być podany tylko jeden z -l, -u, -d lub -S.

en: %s: Cannot mix one of -l, -u, -d, -S and one of -i, -n, -w, -x.
pl: %s: nie można łączyć jednego z -l, -u, -d i -S oraz jednego z -i, -n, -w i -x.

en: Only root can do that.
pl: Tylko root może to zrobić.

en: %s: Only root can specify a user name.
pl: %s: tylko root może podać nazwę konta.

en: %s: The user name supplied is too long.
pl: %s: podana nazwa użytkownika jest za długa.

en: %s: Only one user name may be specified.
pl: %s: może zostać podana tylko jedna nazwa użytkownika.

en: %s: This option requires a user name.
pl: %s: ta opcja wymaga nazwy użytkownika.

en: %s: Can not identify you!
pl: %s: nie można zidentyfikować użytkownika.

en: %s: Unknown user name '%s'.
pl: %s: nieznana nazwa użytkownika "%s".

en: %s: SELinux denying access due to security policy.
pl: %s: SELinux odmawia dostępu z powodu polityki bezpieczeństwa.

en: Locking password for user %s.
pl: Blokowanie hasła użytkownika %s.

en: Success
pl: Powodzenie

en: Error (password not set?)
pl: Błąd (hasło nie jest ustawione?)

en: Unlocking password for user %s.
pl: Odblokowywanie hasła użytkownika %s.

en: Unsafe operation (use -f to force)
pl: Niebezpieczne działanie (użycie -f wymusza)

en: Expiring password for user %s.
pl: Wygaszanie hasła użytkownika %s.

en: Error
pl: Błąd

en: Removing password for user %s.
pl: Usuwanie hasła użytkownika %s.

en: Adjusting aging data for user %s.
pl: Przystosowywanie danych wygasania użytkownika %s.

en: Changing password for user %s.
pl: Zmienianie hasła użytkownika %s.

en: %s: error reading from stdin: %s
pl: %s: błąd podczas odczytywania ze standardowego wejścia: %s

en: %s: unable to start pam: %s
pl: %s: nie można uruchomić PAM: %s

en: %s: unable to set tty for pam: %s
pl: %s: nie można ustawić TTY dla PAM: %s

en: %s: unable to set failure delay: %s
pl: %s: nie można ustawić opóźnienia odmowy: %s

en: %s: expired authentication tokens updated successfully.
pl: %s: zaktualizowanie wygasłych tokenów uwierzytelniania się powiodło.

en: %s: all authentication tokens updated successfully.
pl: %s: zaktualizowanie wszystkich tokenów uwierzytelniania się powiodło.
