passwd - en to sk translation catalogue (50 entries)

en: %s: libuser initialization error:
sk: %s: chyba inicializácie libuser:

en: Warning: unlocked password would be empty.
sk: Varovanie: odomknuté heslo bude prázdne.

en: Corrupted passwd entry.
sk: Poškodená položka passwd.

en: Empty password.
sk: Prázdne heslo.

en: Password locked.
sk: Heslo zamknuté.

en: Password set, MD5 crypt.
sk: Heslo nastavené,š ifra MD5.

en: Password set, blowfish crypt.
sk: Heslo nastavené, šifra blowfish.

en: Password set, SHA256 crypt.
sk: Heslo nastavené, SHA256 šifrovanie.

en: Password set, SHA512 crypt.
sk: Heslo nastavené, SHA512 šifrovanie.

en: Password set, unknown crypt variant.
sk: Heslo nastavené, neznámy variant šifry.

en: Alternate authentication scheme in use.
sk: Použitá alternatívna autentifikačná schéma.

en: Password set, DES crypt.
sk: Heslo nastavené, šifra DES.

en: No password set.
sk: Žiadné heslo nebolo nastavené.

en: Unknown user.
sk: Neznámy užívateľ.

en: %s: user account has no support for password aging.
sk: %s: užívateľské konto nemá podporu pre stárnutie hesla.

en: keep non-expired authentication tokens
sk: ponechať nevypršané autentifikačné kľúče

en: delete the password for the named account (root only)
sk: zmazať heslo pre konto named (iba správca)

en: force operation
sk: vnútiť operáciu

en: maximum password lifetime (root only)
sk: najdlhšia životnosť hesla (iba správca)

en: minimum password lifetime (root only)
sk: najkratšia životnosť hesla (iba správca)

en: number of days warning users receives before password expiration (root only)
sk: počet dní pred vypršaním hesla kedy začať varovať užívateľov (iba správca)

en: number of days after password expiration when an account becomes disabled (root only)
sk: počet dní po vypršaní hesla kedy bude konto zablokované (iba správca)

en: report password status on the named account (root only)
sk: ohlásiť stav hesla na konte named (iba správca)

en: read new tokens from stdin (root only)
sk: načítať nové kľúče z stdin (iba správca)

en: [OPTION...] <accountName>
sk: [VOĽBA...] <názovKonta>

en: %s: bad argument %s: %s
sk: %s: nesprávny argument %s: %s

en: %s: Only one of -l, -u, -d, -S may be specified.
sk: %s: Iba jedno z -l, -u, -d, -S môže byť zadané.

en: %s: Cannot mix one of -l, -u, -d, -S and one of -i, -n, -w, -x.
sk: %s: Nemožno použiť jedno z -l, -u, -d, -S spolu s jedným z -i, -n, -w, -x.

en: Only root can do that.
sk: Toto môže vykonať iba správca.

en: %s: Only root can specify a user name.
sk: %s: Meno užívateľa smie zadať iba správca.

en: %s: The user name supplied is too long.
sk: %s: Zadané meno užívateľa je príliš dlhé.

en: %s: Only one user name may be specified.
sk: %s: Môže byť zadané iba jedno meno užívateľa.

en: %s: This option requires a user name.
sk: %s: Táto voľba vyžaduje meno užívateľa.

en: %s: Can not identify you!
sk: %s: Nemožno vás identifikovať!

en: %s: Unknown user name '%s'.
sk: %s: Neznáme meno užívateľa '%s'.

en: Locking password for user %s.
sk: Zamykanie hesla pre užívateľa %s.

en: Success
sk: Úspešné

en: Error (password not set?)
sk: Chyba (heslo nie je nastavene?)

en: Unlocking password for user %s.
sk: Odomykanie hesla pre užívateľa %s.

en: Unsafe operation (use -f to force)
sk: Nebezpečná operácia (použite -f pre vynútenie)

en: Error
sk: Chyba

en: Removing password for user %s.
sk: Odstránenie hesla pre užívateľa %s.

en: Adjusting aging data for user %s.
sk: Úprava dát stárnutia hesla pre užívateľa %s.

en: Changing password for user %s.
sk: Zmena hesla pre užívateľa %s.

en: %s: error reading from stdin: %s
sk: %s: chyba pri čítaní zo vstupu: %s

en: %s: unable to start pam: %s
sk: %s: nepodarilo sa spustiť pam: %s

en: %s: unable to set tty for pam: %s
sk: %s: nepodarilo sa nastaviť tty pre pam: %s

en: %s: unable to set failure delay: %s
sk: %s: nepodarilo sa nastaviť čakanie po zlyhaní: %s

en: %s: expired authentication tokens updated successfully.
sk: %s: vypršané autentifikačné kľúče úspešne aktualizované.

en: %s: all authentication tokens updated successfully.
sk: %s: všetky autentifikačné kľúče úspešne aktualizované.
