passwd - en to sl translation catalogue (55 entries)

en: %s: libuser initialization error:
sl: %s: napaka začenjanja libuser:

en: Warning: unlocked password would be empty.
sl: Opozorilo: odklenjeno geslo bo prazno.

en: Corrupted passwd entry.
sl: Okvarjen vnos gesla.

en: Empty password.
sl: Prazno geslo.

en: Password locked.
sl: Geslo je zaklenjeno.

en: Password set, MD5 crypt.
sl: Geslo je nastavljeno in šifrirano z MD5.

en: Password set, blowfish crypt.
sl: Geslo je nastavljeno in šifrirano z blowfish.

en: Password set, SHA256 crypt.
sl: Geslo je nastavljeno in šifrirano s SHA256.

en: Password set, SHA512 crypt.
sl: Geslo je nastavljeno in šifrirano s SHA512.

en: Password set, unknown crypt variant.
sl: Geslo je nastavljeno, neznana izvedba šifriranja.

en: Alternate authentication scheme in use.
sl: V veljavi je druga shema overjanja.

en: Password set, DES crypt.
sl: Geslo je nastavljeno in šifrirano z DES.

en: No password set.
sl: Geslo ni nastavljeno.

en: Unknown user.
sl: Neznan uporabnik.

en: %s: user account has no support for password aging.
sl: %s: uporabniški račun ne podpira zastaranja gesla.

en: keep non-expired authentication tokens
sl: obdrži nezastarane žetone overjanja

en: delete the password for the named account (root only)
sl: odstrani geslo za omenjeni račun (samo skrbnik)

en: lock the password for the named account (root only)
sl: zakleni geslo za imenovani račun (samo skrbnik)

en: unlock the password for the named account (root only)
sl: odkleni geslo za imenovani račun (samo skrbnik)

en: expire the password for the named account (root only)
sl: naj preteče geslo za imenovani račun (samo skrbnik)

en: force operation
sl: prisili opravilo

en: maximum password lifetime (root only)
sl: največja življenska doba gesla (samo skrbnik)

en: minimum password lifetime (root only)
sl: najmanjša življenska doba gesla (samo skrbnik)

en: number of days warning users receives before password expiration (root only)
sl: število dni opozarjanja, preden poteče geslo (samo skrbnik)

en: number of days after password expiration when an account becomes disabled (root only)
sl: število dni opozarjanja, preden se račun onemogoči (samo skrbnik)

en: report password status on the named account (root only)
sl: poročilo o stanju gesla za omenjeni račun (samo skrbnik)

en: read new tokens from stdin (root only)
sl: preberi nove žetone iz standardnega vhoda (samo skrbnik)

en: [OPTION...] <accountName>
sl: [MOŽNOST ...] <imeRačuna>

en: %s: bad argument %s: %s
sl: %s: slab argument %s: %s

en: %s: Only one of -l, -u, -d, -S may be specified.
sl: %s: samo eno stikalo od -l, -u, -d, -S sme biti nastavljeno.

en: %s: Cannot mix one of -l, -u, -d, -S and one of -i, -n, -w, -x.
sl: %s: -l, -u, -d, -S  se ne smejo mešati s katerimkoli izmed -i, -n, -w, -x.

en: Only root can do that.
sl: To lahko stori samo skrbnik.

en: %s: Only root can specify a user name.
sl: %s: samo skrbnik sme podati uporabniško ime.

en: %s: The user name supplied is too long.
sl: %s: navedeno uporabniško ime je predolgo.

en: %s: Only one user name may be specified.
sl: %s: dovoljeno je navesti le eno uporabniško ime.

en: %s: This option requires a user name.
sl: %s: Ta možnost zahteva navedbo uporabniškega imena.

en: %s: Can not identify you!
sl: %s: ni vas mogoče prepoznati!

en: %s: Unknown user name '%s'.
sl: %s: neznano uporabniško ime '%s'.

en: %s: SELinux denying access due to security policy.
sl: %s: SELinux zavrača dostop zaradi pravilnika varnosti.

en: Locking password for user %s.
sl: Zaklepanje gesla za uporabnika %s.

en: Success
sl: Uspešno

en: Error (password not set?)
sl: Napaka (geslo ni nastavljeno?)

en: Unlocking password for user %s.
sl: Odklepanje gesla za uporabnika %s.

en: Unsafe operation (use -f to force)
sl: Nevarno opravilo (uporabite -f za prisilo)

en: Expiring password for user %s.
sl: Pretek gesla za uporabnika %s.

en: Error
sl: Napaka

en: Removing password for user %s.
sl: Odstranjevanje gesla za uporabnika %s.

en: Adjusting aging data for user %s.
sl: Prilagajanje podatkov o zastaranju za uporabnika %s.

en: Changing password for user %s.
sl: Spreminjanje gesla uporabnika %s.

en: %s: error reading from stdin: %s
sl: %s: napaka med branjem s standardnega vhoda: %s

en: %s: unable to start pam: %s
sl: %s: pam ni bilo mogoče začeti: %s

en: %s: unable to set tty for pam: %s
sl: %s: ni bilo mogoče nastaviti tty za pam: %s

en: %s: unable to set failure delay: %s
sl: %s: ni bilo mogoče nastaviti zakasnitve ob napaki: %s

en: %s: expired authentication tokens updated successfully.
sl: %s: pretečeni žetoni overitve so bili uspešno posodobljeni.

en: %s: all authentication tokens updated successfully.
sl: %s: vsi overitveni žetoni so bili uspešno posodobljeni.
