passwd - en to uk translation catalogue (55 entries)

en: %s: libuser initialization error:
uk: %s: помилка ініціалізації libuser:

en: Warning: unlocked password would be empty.
uk: Попередження: розблокований пароль буде порожнім.

en: Corrupted passwd entry.
uk: Пошкоджений запис у passwd.

en: Empty password.
uk: Порожній пароль.

en: Password locked.
uk: Пароль заблоковано.

en: Password set, MD5 crypt.
uk: Пароль заданий, шифр MD5.

en: Password set, blowfish crypt.
uk: Пароль заданий, шифр blowfish.

en: Password set, SHA256 crypt.
uk: Пароль заданий, шифр SHA256.

en: Password set, SHA512 crypt.
uk: Пароль заданий, шифр SHA512.

en: Password set, unknown crypt variant.
uk: Пароль заданий, шифр невідомий.

en: Alternate authentication scheme in use.
uk: Використовується альтернативна схема перевірки автентичності.

en: Password set, DES crypt.
uk: Пароль заданий, шифр DES.

en: No password set.
uk: Пароль не заданий.

en: Unknown user.
uk: Невідомий користувач.

en: %s: user account has no support for password aging.
uk: %s: обліковий запис не підтримує закінчення терміну дії паролю.

en: keep non-expired authentication tokens
uk: зберегти не застарілі ознаки перевірки автентичності (паролі)

en: delete the password for the named account (root only)
uk: видалити пароль для облікового рахунку (дозволено лише root)

en: lock the password for the named account (root only)
uk: заблокувати пароль до облікового запису (лише root)

en: unlock the password for the named account (root only)
uk: розблокувати пароль до облікового запису (лише root)

en: expire the password for the named account (root only)
uk: завершити строк дії пароля до облікового запису (лише root)

en: force operation
uk: примусове виконання

en: maximum password lifetime (root only)
uk: максимальний термін дії паролю (дозволено лише користувачу root)

en: minimum password lifetime (root only)
uk: мінімальний термін дії паролю (дозволено лише користувачу root)

en: number of days warning users receives before password expiration (root only)
uk: за скільки днів до дати закінчення терміну дії паролю почати попереджувати користувача (дозволено лише користувачу root)

en: number of days after password expiration when an account becomes disabled (root only)
uk: через скільки днів після закінчення терміну дії паролю блокувати обліковий запис (дозволено лише користувачу root)

en: report password status on the named account (root only)
uk: зберегти стан паролю для облікового запису (дозволено лише користувачу root)

en: read new tokens from stdin (root only)
uk: прочитати нове значення зі стандартного потоку вводу (дозволено лише користувачу root)

en: [OPTION...] <accountName>
uk: [ПАРАМЕТРИ...] <обліковий_запис>

en: %s: bad argument %s: %s
uk: %s: неправильний аргумент %s: %s

en: %s: Only one of -l, -u, -d, -S may be specified.
uk: %s: Допускається вказувати лише один з параметрів: -l, -u, -d чи -S.

en: %s: Cannot mix one of -l, -u, -d, -S and one of -i, -n, -w, -x.
uk: %s: Не допускається змішувати ключі -l, -u, -d, -S и -i, -n, -w, -x.

en: Only root can do that.
uk: Операція дозволена лише користувачу root.

en: %s: Only root can specify a user name.
uk: %s: Лише root може вказувати назву облікового запису.

en: %s: The user name supplied is too long.
uk: %s: Вказана назва користувача надто довга.

en: %s: Only one user name may be specified.
uk: %s: Допускається вказувати лише одну назву.

en: %s: This option requires a user name.
uk: %s: Для цього параметра необхідне ім'я користувача.

en: %s: Can not identify you!
uk: %s: Не вдається вас ідентифікувати!

en: %s: Unknown user name '%s'.
uk: %s: Невідоме ім'я '%s'.

en: %s: SELinux denying access due to security policy.
uk: %s: доступ заборонено правилами безпеки SELinux.

en: Locking password for user %s.
uk: Блокується пароль для користувача %s.

en: Success
uk: Успішно виконано

en: Error (password not set?)
uk: Помилка (пароль не заданий?)

en: Unlocking password for user %s.
uk: Знімається блокування паролю для користувача %s.

en: Unsafe operation (use -f to force)
uk: Операція небезпечна (використовуйте -f для примусового виконання)

en: Expiring password for user %s.
uk: Завершення строку дії пароля для користувача %s.

en: Error
uk: Помилка

en: Removing password for user %s.
uk: Видаляється пароль для користувача %s.

en: Adjusting aging data for user %s.
uk: Встановлюються параметри закінчення терміну дії для користувача %s.

en: Changing password for user %s.
uk: Заміна паролю для користувача %s.

en: %s: error reading from stdin: %s
uk: %s: помилка читання зі стандартного потоку вводу: %s

en: %s: unable to start pam: %s
uk: %s: небезпечно запускати pam: %s

en: %s: unable to set tty for pam: %s
uk: %s: не вдається задати tty для pam: %s

en: %s: unable to set failure delay: %s
uk: %s: не вдається вказати затримку при помилці: %s

en: %s: expired authentication tokens updated successfully.
uk: %s: успішно оновлено застарілу ознаку перевірки автентичності (пароль).

en: %s: all authentication tokens updated successfully.
uk: %s: всі ознаки перевірки автентичності (паролі) успішно оновлені.
